VZT - kvalita vzduchu a komfort kdykoli a kdekoli
Řada c.pCO
Trh vzduchotechnických jednotek na celém světě roste rychlým tempem, a to na základě přísnějších požadavků na normy a předpisy.
 
Vysoce efektivní řízení tepelných čerpadel pro obytné budovy
Řada c.pCO
Trh s tepelnými čerpadly nyní roste rychleji, napomáhá snižování emisí uhlíku a větší dostupnosti obnovitelných zdrojů energie.
 
Energeticky účinná a spolehlivá řešení pro chladící jednotky a tepelná čerpadla
Řada c.pCO
Nové standardní aplikační řešení CAREL pro chladicí jednotky/tepelná čerpadla a BLDC kompresory byla vyvinuta na nové řadě programovatelných řídicích jednotek c.pCO.
 
Nová řada programovatelných řídicích jednotek
Řada c.pCO
Řada řídicích jednotek c.pCO představuje vývoj pCO5+ směrem k nebývalým možnostem spojování do sítí.
 

Systém c.pCO

Systém c.pCO
 • Obecné charakteristiky

  Systém c.pCO je řešením, které společnost CAREL nabízí svým zákazníkům pro řízení aplikací a systémů HVAC/R. Skládá se z programovatelných řídicích jednotek, uživatelských rozhraní, komunikačních rozhraní, dálkových řídicích systémů a cloudových služeb, aby bylo možné nabídnout OEM pracujícím v oblasti HVAC/R řídicí systém, který je výkonný, ale současně flexibilní, lze jej snadno propojit s šířeji používanými systémy řízení budov, a může být také integrován do soukromých kontrolních systémů.

  Systém c.pCO zaručuje spolehlivost, současně je snadno modifikovatelný, aby bylo možné rozlišit mezi klimatizací a chladicí jednotkou, pokud se týká jak vzhledu, tak funkcí.

  K dispozici je několik velikostí na základě počtu a typu vstupů/výstupů bez ohledu na to, zda je nainstalován zabudovaný terminál a na velikost paměti typu Flash. Plastový plášť s instalací ve vedení DIN zaručuje vysokou mechanickou ochranu desky a snižuje riziko elektrostatických výbojů a uložení volitelného uživatelského rozhraní s částečně grafickým LCD a 6 tlačítky podsvícenými LED diodami. 

   
 • Plus

  • Vytváření sítí – řada řídicích jednotek c.pCO představuje vývoj pCO5+ směrem k nebývalým možnostem spojování do sítí. Integrované ethernetové rozhraní nabízí širokou řadu otevřených standardních protokolů pro místní konektivitu (Web server via HTTP or HTTPS, Modbus TCP/UDP, BACnet IP/MSTP, FTP, FTPS, DHCP, DNS, mDNS, NTP, OPC UA).
  • Cloudové služby – řešení plug & play pro připojení platformy tERA. Všechny služby tERA jsou k dispozici pouhým připojením ethernetové zástrčky k vaší domácí nebo kancelářské síti bez potřeby externí připojovací skříňky.
  • Nový operační systém – nový multitaskingový operační systém zajišťuje optimální využití zdrojů systému, rozšířené typy dat (32bitová čísla s pohyblivou řádovou čárkou), zvýšení rychlosti aplikace a zařízení s nezávislým protokolem
  • Nový programovací nástroj – programovatelné řídicí jednotky c.pCO jsou podporovány novým programovacím softwarem c.suite, který je sestaven jako sada nezávislých modulů, jeden pro každý stupeň při vývoji systému HVAC/R. C.suite umožňuje týmu odborníků s různými dovednostmi pracovat jako tým na stejném projektu, což zvyšuje efektivitu jednotlivých členů týmu. 
  • Rozhraní - terminály systému c.pCO jsou k dispozici v panelové verzi nebo ve verzi nainstalované na zeď, s LED, alfanumerickými a grafickými LCD displeji, což umožňuje zobrazování zpráv v čínštině, azbuce, arabštině a japonštině.
  • Komunikace – doplňkové komunikační karty mohou rozšířit platformu konektivity směrem k různým sítím buď přímo, nebo prostřednictvím bran (Modbus® TCP/IP, BACnet™, IP/MSTP, SNMP, LonWorks®, KNX).
  • Flexibilita vstupů/výstupů – díky patentovanému řešení Carel ASIC jsou všechny řídicí jednotky c.pCO vybaveny univerzálními kontakty Universal I/O, které mohou být nakonfigurovány softwarem jako analogový vstup, digitální vstup a analogový výstup.
  • Aplikace - programovatelnost řady c.pCO znamená, že je možné použití pro chladicí zařízení, klimatizace, přístřešky, střešní jednotky, tepelná čerpadla, kompresorové skříně, jednotky pro úpravu vzduchu (AHU) a mnoho dalších.