Systém pCO

Systém pCO
 • Obecné charakteristiky

  Systém pCO je řešením, které společnost CAREL nabízí svým zákazníkům pro řízení aplikací a systémů HVAC/R. Skládá se z programovatelných řídicích jednotek, uživatelských rozhraní, bran a komunikačních rozhraní, dálkových řídicích systémů, aby bylo možné nabídnout OEM pracujícím v oblasti HVAC/R systém, který je výkonný, ale současně flexibilní, lze jej snadno propojit s šířeji používanými systémy řízení budov, a může být také integrován do soukromých kontrolních systémů.
  Systém pCO zaručuje spolehlivost, současně je snadno modifikovatelný, aby bylo možné rozlišit mezi klimatizací
  a chladicí jednotkou, pokud se týká jak vzhledu, tak funkcí.
  K dispozici je několik velikostí na základě počtu a typu vstupů/výstupů bez ohledu na to, zda je nainstalován zabudovaný terminál a na velikost paměti typu Flash. Plastový plášť s instalací ve vedení DIN zaručuje vysokou mechanickou ochranu desky a snižuje riziko elektrostatických výbojů a uložení volitelného uživatelského rozhraní s LCD 8x22 a 6 tlačítky podsvícenými LED diodami. Vstupy a výstupy jsou v uspořádání odděleny, což snižuje riziko poškození.

 • Plus

  • Rozhraní - terminály pCO sistema jsou k dispozici v panelové verzi nebo ve verzi nainstalované na zeď, s LED, alfanumerickými a grafickými LCD displeji, což umožňuje zobrazování zpráv v čínštině, azbuce, arabštině a japonštině.
  • Komunikace - možnost propojení s šířeji používanými komunikačními standardy, buď přímo, nebo prostřednictvím bran (Modbus®, BACnet™, Johnson Metasys®, DLL pro Windows®, TCP/IP, SNMP, LonWorks®, Konnex®). Lze ji také připojit k sítím intranet nebo k internetu pomocí brány, která převádí protokol CAREL na TCP/IP Ethernet™ 10 MB/s. Řídicí jednotky pCO sistema také dokážou přijímat a odesílat SMS zprávy pomocí jednoduchého modemu GSM. Všechny části jednotky pCO sistema lze připojit k sítím pLAN pro výměnu dat a informací, aniž by byly vyžadovány doplňkové karty.
  • Vyspělá technologie - 32bitový mikroprocesor zaručuje vysokou rychlost provádění programu včetně řízení rychlých přechodů. Parametry mohou být chráněny různými úrovněmi hesel.

  Díky vysoké kapacitě paměti typu Flash a hodinám s baterií první hodnota stabilní po dlouhou dobu.

  • Programovatelnost - vývojový systém CAREL 1tool umožňuje zakázkové přizpůsobení softwaru. Software lze přenést přímo z osobního počítače nebo alternativně pomocí elektronické klávesy „plug & play“ nebo klávesy USB (u modelů, které jí jsou vybaveny).
  • Aplikace - programovatelnost řady pCO znamená, že je možné použití pro chladicí zařízení, klimatizace, přístřešky, střešní jednotky, tepelná čerpadla, kompresorové skříně, AHU.