VZT - kvalita vzduchu a komfort kdykoli a kdekoli
Programovací nástroje
Trh vzduchotechnických jednotek na celém světě roste rychlým tempem, a to na základě přísnějších požadavků na normy a předpisy.
 
Vysoce efektivní řízení tepelných čerpadel pro obytné budovy
Programovací nástroje
Trh s tepelnými čerpadly nyní roste rychleji, napomáhá snižování emisí uhlíku a větší dostupnosti obnovitelných zdrojů energie.
 
Co znamená klimatizace?
Programovací nástroje
Klimatizace je proces, který vytváří a udržuje požadovanou teplotu, relativní vlhkost a čistotu vzduchu v interiérech.
 

c.suite

c.suite
 • Obecné charakteristiky

  Nová sada programů pro regulátory řady c.pCO.

  Kompletně vylepšená ve srovnání s 1tool, navržená jako sada nezávislých modulů, každý pro určitý stupeň vývoje aplikace.

  c.suite umožňuje společnou práci týmu profesionálů s různými znalostmi na jednom projektu, tím se zvyšuje výkonnost každého člena týmu. Aplikace je vyvíjena v na sobě nezávislých celcích příslušnými odborníky, každý z nich pracuje s jiným softwarovým nástrojem.

   

  modul c.strategy

  Umožňuje vytváření algoritmu aplikace. Je zajištěna naprostá nezávislost algoritmu regulace na hardware a zařízeních v síti. Podporuje standard IEC 61131 (ST, FBD, SFC, Ladder) a 32 bitové datové typy včetně reálných čísel (plovoucí čárka). Obsahuje funkci “Debug on target” což umožňuje ladit algoritmus v reálném čase za běhu regulátoru (přes USB nebo Ethernet připojení).

   

  modul c.mask

  Vývojář rozhraní pracuje v prostředí určeném pouze k vytváření uživatelského rozhraní. Prostředí c.mask může být propojeno s projektem v c.strategy, takže každá změna v algoritmu je okamžitě k dispozici vývojáři rozhraní.

   

  modul c.design

  V tomto modulu se konfiguruje typ a velikost regulátoru, obsazení vstupů/výstupů, komunikační protokoly, defaultní parametry a záznam dat v regulátoru. Pro každý projekt může být uloženo a posléze nahráno do regulátoru více konfigurací.

   

  modul c.factory

  Zcela nový nástroj vytvořený pro výrobce. Používá se k programování regulátorů ve výrobě, nahrání aplikace a správné konfiguraci jednotky při montáži. Modul je navržený s ohledem na integraci do automatizovaných IT procesů použitých ve výrobě a může být ovládán příkazovým řádkem a lze jej přidružit ke čtečce čárového kódu.

 

Dokumentace

Commercial

 • Brožury
  Kód Popis Jazyk Datum * Verze
  Kód +3000098EN
   
  Popis C.PCO SISTEMA
   
  Jazyk ENG 
   
  Datum 01/04/2016
   
  Verze 2.0