Karta pCOWeb SE

PCO1***WD0
Karta pCOWeb SE
 • Obecné charakteristiky

  Karta pCOWeb se používá k propojení systému pCO Sistema se sítěmi, které používají protokoly HVAC založené na fyzickém standardu Ethernet, jako například BACnet IP, Modbus TCP/IP a SNMP.

  BACnet je komunikační protokol pro automatizaci budovy na základě standardů definovaných americkým sdružením ASHRAE (American Society of Heating, Refrigerating and Air-Conditioning Engineers = Americká společnost techniků z oblasti vytápění, chlazení a klimatizace). Tyto standardy následně umožňují výrobcům vyvíjet zařízení BACnet a učinit je navzájem propojitelnými v různých systémech. Implementace těchto standardů se ověřuje v laboratořích BTL (BACnet Testing Laboratories) provozovaných sdružením BACnet. Karta pCOWeb byla úspěšně testována laboratořemi BTL. Referenční webová stránka: bacnet.org.

  Modbus (modbus.org) je nerozšířeněji používaným protokolem v oblasti HVAC/R, přičemž jeho implementace je velmi jednoduchá ve všech vývojových sestavách a vyznačuje se omezeným používáním zdrojů HW & SW systémů. Referenční webová stránka: Modbus.org.

  SNMP (jednoduchý protokol řízení sítě) je protokol pro sítě IP definované deskou internetové architektury (IAB), aby bylo možné definovat příkazy používané pro výměnu informací mezi různými zařízeními prostřednictvím sítě. Referenční webová stránka: snmplink.org.

  Tato karta se také vyznačuje integrovaným webovým serverem, který obsahuje jak stránky HTML týkající se konkrétní aplikace, tak umožňuje používání prohlížeče pro dálkové řízení systému. Také je poskytována interní záznamová jednotka pro vytváření záznamů (soubor .CSV) skládajících se z 20 proměnných a graf 5 proměnných (soubor .SVG). Tyto soubory jsou přijímány každodenně prostřednictvím e-mailu.
  Aplikaci pCO lze aktualizovat prostřednictvím dálkového připojení v rámci sítě Ethernet.
  Zabudovaný operační systém LINUX umožňuje doplňování aplikací (přídavných modulů) vyvinutých přímo uživateli, aby splňovaly jejich vlastní požadavky.

  Karta pCOWeb je kompatibilní s celou řadou řídicích jednotek pCOSistema, které jsou vybaveny slotem pro karty BMS: Supernode, pCOXs, pCO1, pCO3, pCO5 Compact, pCO5, pCO5+.

 

Dokumentace

Technická

 • Manuály
  Kód Popis Jazyk Datum * Verze
  Kód +030220966
   
  Popis pCOWeb
   
  Jazyk ENG 
   
  Datum 18/09/2018
   
  Verze 1.2
   
 • Technické listy
  Kód Popis Jazyk Datum * Verze
  Kód +050003243
   
  Popis PCO1***WD0 - pCOWeb - Scheda di interfaccia Ethernet per pCO* / Ethernet interface board for pCO*
   
  Jazyk ENG  ITA 
   
  Datum 19/06/2018
   
  Verze 1.1
   
  Kód +050003244
   
  Popis PCO1***WD0 - pCOWeb - Carte d’interface Ethernet pour pCO* / Ethernet-Netzwerkkarte für pCO*
   
  Jazyk FRE  GER 
   
  Datum 19/06/2018
   
  Verze 1.1
   

Images

 • High resolution images
  Kód Popis Jazyk Datum * Verze
  Kód PH17LPC303-pCOWEB
   
  Popis CAREL pCOWeb SE card - BMS (Building Management System) - Connectivity
   
  Jazyk ALL 
   
  Datum 17/03/2022
   
  Verze R.0