Bezdrátové brány

Bezdrátové brány
 • Obecné charakteristiky

  Bezdrátové brány poskytují připojení Bluetooth nebo Wi-Fi pro všechny aplikace, u kterých je vyžadována komunikace se zařízeními CAREL, ale není to možné prostřednictvím kabelového připojení, a to buď kvůli požadavkům samotné instalace (nutnost propojení s smartphony) nebo konstrukčními limity (sériové kabely nelze umístit).

  Bezdrátová brána Wi-Fi dělá instalaci koncových zařízení připojených k systému boss rychlejší a flexibilnější.

  Brána Bluetooth umožňuje ovládání programovatelných nebo parametrovatelných regulátorů, které nemají drátové připojení, programy APPLICA a CONTROLLA.

 • Plus

  Snadná instalace

  Bezdrátové brány jsou díky svým kompaktním rozměrům a zásuvným konektorům a použití standardních protokolů pro kabelovou i bezdrátovou část snadno instalovatelné a nastavitelné.

  Snadné bezdrátové připojení

  Připojení zařízení k bezdrátovým kanálům brány a jejich konfigurace jsou zjednodušené pomocí standardních zařízení, jako jsou počítače a smartphony.

  Vše pod kontrolou

  Interakce mezi branami a chytrými telefony nebo dohledovými systémy řady boss znamená, že jednotky HVAC / R, které dříve nebyly přístupné prostřednictvím kabelového připojení, lze nyní spravovat a sledovat.