Řada µChiller

Řada µChiller
 • Obecné charakteristiky

  μChiller je řešení pro kompletní řízení chladičů a tepelných čerpadel vzduch/voda a voda/voda s on/off a/nebo BLDC kompresory.

  Se sériovou komunikací, která je k dispozici v celé řadě regulátorů, lze řídit hlavní akční členy (elektronický expanzní ventil, regulátor ventilátoru, měnič kompresoru apod.), čímž se optimalizuje řízení a účinnost jednotky.

  Rozsah modelů také zahrnuje bezdrátové připojení s standardním rozhraním NFC (Near Field Communication) a také Bluetooth na vyhrazených modelech umožňující interakci s mobilními zařízeními pomocí aplikace CAREL "APPLICA", což usnadňuje konfiguraci parametrů a uvedení jednotky do provozu.

  Použití APPLICA představuje podstatnou novinu ve vývoji regulátorů CAREL.  S aplikací APPLICA lze regulátor fakticky nakonfigurovat během jediné operace, výměnou informací se vzdálenou službou a přijímáním výstrah v případě alarmů. Navíc, když se na trhu objeví nové funkce, může být aplikace jednoduše aktualizována, aby byla zaručena kontinuita služby, a to i u již nainstalovaných jednotek.

  Aplikace APPLICA je dostupná v zařízení Google Play pro zařízení s operačním systémem Android.