Služby dálkového monitorování tERA

Služby dálkového monitorování tERA
 • Obecné charakteristiky

  tERA je nová platforma připravená k rychlé přípravě firmy k prodeji služeb. Nyní můžete vytvářet centralizovaný systém dálkového řízení pro aplikace HVAC pro rychlý a snadný přístup ke všem nezbytným informacím a optimalizaci práce technického týmu a interního servisu. Aby systém tERA byl konkurenceschopnější a nabídl zákazníkům především návrh, nabízí platformu založenou na nových technologiích, která ve spojení s odbornými zkušenostmi každé firmy bude na trhu nabízet jedinečný a inovativní návrh
  Návrh tERA je kompletní a zařízení je v pouhých několika krocích připraveno k jakékoliv analýze. Z našeho řešení můžete použít vše, co chcete, zbytek je na nás.

   

   Try our service, ask for your demo user

   

 • Plus

  plug&play: kompletní řešení, okamžitě k dispozici. Každý systém je dosažitelný v několika krocích a všechny jeho informace jsou k dispozici pro analýzu.

  Řešení s možností rozšíření: infrastrukturu lze jednoduše rozšířit tak, aby vyhovovala vašim potřebám, čímž se upravují investice podle skutečné integrace firemního systému Carel: Navrhovaná služba se hladce integruje do systému řídicích prvků Carel pro jednoduché a okamžité řízení strojů.

 • Video