Řada easy pro vitríny, boxy a mrazicí skříně

Řada easy pro vitríny, boxy a mrazicí skříně
 • Obecné charakteristiky

  Společnost CAREL, která má vedoucí postavení v oblasti regulace chlazení, nabízí pro trh zmrazování to nejlepší ze své parametrické technologie řídicích jednotek v jediném inovativním produktu: easy.


  Naše hluboké a dlouhodobé znalosti aplikací v tomto sektoru společně s potřebami trhu umožnily společnosti CAREL pomocí jednoduchého přístupu navrhnout technologicky vyspělý produkt.
  easy je vyjádřením desetiletí zkušeností společnosti CAREL s chlazením a zvláštní péče, kterou vždy věnovala detailům. Prostřednictvím jednotky easy společnost CAREL nabízí pro trh produkt určený speciálně pro ovládání chlazení pro bary, stravování, vitríny a chladicí boxy, navržený na základě zpětné vazby „z terénu“ s elegantním a moderním vzhledem.
  easy je řada s širokým výběrem modelů včetně kompaktní verze, která je ideální pro prostředí, ve kterých je rozhodujícím prvkem prostor.
  easy je nejlepší volba pro jednoduché a efektivní řízení složitého světa regulace chlazení.

 • Plus

  • Funkce zapínání/vypínání: jednotku lze zapínat/vypínat buď z digitálního vstupu, nebo přímo z klávesnice.
  • Plochá klávesnice: klávesnice je jedním z nejvíce inovativních aspektů tohoto přístroje. Zcela plochý povrch umožňuje snadné čištění a zajišťuje vyšší hygienu plně v souladu se směrnicí HACCP.
  • Vysoce účinný displej: aby se zajistila vyšší viditelnost a zjednodušilo se odečítání hodnot a provozního stavu, byla výška číslic zvětšena o 27 % ve srovnání s tradičními displeji. U všech modelů easy a easy compact je k dispozici desetinné rozlišování. Model easy je k dispozici s červeným, zeleným nebo modrým LED displejem.
  • Čelní panel v krytí IP65: vysoká úroveň ochrany (IP65) znamená, že model easy lze snadno nainstalovat do vlhčích a agresivnějších prostředí. Zvláštní pozornost byla věnována vývoji čelního panelu se zabudovaným těsněním a plochou klávesnicí. K dispozici je také speciální lepidlo pro ochranu přístroje proti odkapávající vodě a/nebo kondenzátu, který se může vytvářet uvnitř elektrického panelu.
  • Čelní montáž a zakázkové přizpůsobení: CAREL byla první společnost, která zavedla inovativní systém čelní montáže, který je rychlejší a praktičtější než tradiční metoda, a je k dispozici jako standard u všech modelů. Demontovatelnou čelní desku lze zakázkově upravit a umožnit tak dokonalou integraci s provedením aplikace.