Platforma iJ

Platforma iJ
 • Obecné charakteristiky

  Nové regulátory řady iJ byly navrženy tak, aby splňovaly potřeby trhu komerčních regulátorů chlazení. Tato řada nabízí velmi atraktivní estetiku, přizpůsobitelné prvky a připojení NFC, Bluetooth®. Vynikají také jejich technické specifikace, včetně řízení kompresorů s proměnnými otáčkami (VCC), vlhkosti a modulovaných zařízení.
  Rodina produktů iJ byla vyvinuta jako syntéza mezi řadami ir33 a PJ easy.

  Platforma iJ nabízí dvě varianty produktů: verzi SMALL, která dokáže ovládat až 4 relé, a verzi LARGE, která dokáže ovládat až 6 relé.

  Každá verze je k dispozici v různých provedeních:

  • PANEL: vestavěné řešení typu vše v jednom
  • SPLIT + Human Machine Interface (HMI): nabízí možnost instalovat ovládací desku a rozhraní samostatně, aby se přizpůsobily dostupnému prostoru.
  • SPLIT: pouze se samostatnou ovládací deskou. HMI není k fungování nutné: interakce s ovladačem je k dispozici pouze autorizovanému servisnímu personálu pomocí speciální aplikace.

  Rozměry šablony pro vrtání jsou standardní pro všechny dostupné formáty: PANEL, HMI a SPLIT.

 • Plus

  Vytvořte si svůj styl

  Široká řada parametrických regulátorů pro komerční chlazení s výrazným a elegantním designem a vysokým stupněm přizpůsobení. Vlastní estetiku lze vytvořit pomocí designových prvků, jako jsou textury a značkové grafiky a barvy. Displej lze přizpůsobit konkrétní klávesnicí pro danou aplikaci.

  Jednoduše připojeno

  Nová platforma iJ se zaměřuje na uživatelskou přívětivost přesunutím interakce z klávesnice ovladače na mobilní zařízení pomocí vyhrazených aplikací. Konektivita NFC, dostupná v celém rozsahu, umožňuje programování jednotky, i když je regulátor vypnutý, zatímco možnost Bluetooth® umožňuje funkce protokolování teploty s exportem dat ve formátu Excel a živé sledování proměnných bles.

  Přizpůsobte a zdokonalte svou jednotku

  Pro každé řešení je k dispozici nejvhodnější hardware s volitelnými moduly typu vše v jednom pro řízení vlhkosti pomocí vyhrazené sondy, řízení kompresorů VCC a řízení modulovaných zátěží. Pro každou aplikaci lze vybrat nejlepší konfiguraci, aby bylo dosaženo nejvyššího výkonu