Platforma ir33+ NA

Platforma ir33+ NA
 • Obecné charakteristiky

  Nová řada řídicích jednotek ir33+ splňuje hlavní potřeby požadované od řídicích jednotek pro chlazení: jednoduchý vzhled, jsou extrémně intuitivní, ale přesto vysoce atraktivní, vyznačují se zcela plochým povrchem, který usnadňuje čištění a zajišťuje vynikající úroveň hygieny.

 • Plus

  • Plochý povrch: Povrch řídicích jednotek je dokonale plochý a tenký, což umožňuje snadné čištění a zajišťuje nejvyšší úroveň hygieny plně v souladu s normami HACCP. Společnost Carel dokáže řídicí jednotky zakázkově upravit pro výrobce integrovaných chladicích pultů a skříní na základě svých vlastních aplikací. Nový vzhled a nové typy montáže znamenají, že řídicí jednotky lze do chladicího systému lépe integrovat, což rozhodně dává přitažlivější a elegantnější koncový výsledek.
  • Intuitivní: ir33+ se vyznačuje novým rozhraním. Byla doplněna funkce zapínání/vypínání a ikona alarmu, a zvukový výstražný signál lze přímo ztlumit. Hlavní funkce, jako například zobrazení nastavených bodů a aktivace pomocných výstupů, jsou zvýrazněny, zatímco další funkce používané koncovým uživatelem méně často, jako například nastavení parametrů instalace, jsou v pozadí. Nový displej, který je o 27 % větší než displej ir33 a powercompact, se používá také na širokých modelech: širokém ir33+ wide a malém širokém ir33+ small wide.
  • Dotyková funkce: Klávesnice je citlivá na dotek. Tato nová technologie umožňuje možnost vytváření zakázkových uživatelských rozhraní na základě různé aplikace namísto estetických požadavků. Tato funkce i zaručení lepší hygieny také zlepšuje vzhled řídicích jednotek a uvádí jej do souladu s nejnovějšími elektronickými přístroji.
  • Jednotka ir33+ je přirozeným vývojem jednotky ir33; tyto jednotky jsou ve skutečnosti kompatibilní, pokud se týká firmwaru, parametrů, rozměrů a schémat zapojení.
  • Jednotka ir33+ wide je rozšířením řady ir33+ a je kompatibilní, pokud se týká firmwaru, parametrů, rozměrů a schémat zapojení, s jednotkou Powercompact wide (standardní a malou).
  • Jednotky ir33+ and ir33+ wide představují novou nabídku společnosti CAREL pro distribuční segment, který vyžaduje řídicí jednotky, které jsou spolehlivé, flexibilní a pohotově dostupné. Všechny aplikace na trhu pokrývají pouze malé počty dílů, což umožňuje jednoduchou správu zásob.