Kniha o „zvlhčování vzduchu“

"Air humidification" book
 

Již od svého založení v roce 1973 společnost CAREL vynikala jako společnost na špičce výzkumu a vývoje nových technologických řešení v oblasti klimatizace a chlazení.

Díky našim investicím a především lidem, které jsme si vybrali za naše partnery, jsme se stali vedoucí společností v Itálii a jednou z prvních tří společností na světě ve výrobě zvlhčovačů: významným hráčem, který dnes nabízí své podrobné znalosti a odborné zkušenosti nashromážděné v průběhu let výzkumu, shrnuté a uspořádané v knize věnované zvlhčování vzduchu. 

Navzdory složitosti tohoto tématu je při prohlížení obsahu ihned jasné, jak je tento průvodce praktický a úplný, rozdělený na nezávislé kapitoly, které lze číst samostatně podle toho, zda se čtenář zajímá o teoretické nebo praktické záležitosti. Navíc představuje prostředek pro podporu vědeckého povědomí o tématu, které dokáže rozptýlit jakékoliv pochybnosti nebo nejasnosti.

Tato práce je zaměřena především na projektanty, kterým poskytuje platný zdroj podrobných informací o všech aspektech zvlhčování vzduchu.

Vědecké poznatky o vlhkosti prostředí a přístrojích používaných pro regulaci jsou mimořádně důležité při mnoha průmyslových procesech, a navíc pomáhají zlepšovat osobní pohodu v pracovním prostředí a kvalitu života všeobecně. 

Tato kniha je během setkání ke zvlhčovacím systémům organizovaným společností CAREL poskytována zdarma projektantům a konzultantům. 

 

Download the book