Centrální distribuce páry

Centrální distribuce páry
 • Obecné charakteristiky

  Tento produkt je k dispozici v *CAREL CPQ*, nástroji pro dimenzování a výběr, který vám umožní nezávisle najít vhodné řešení CAREL, stáhnout si související dokumentaci, získat podporu a vytvářet nabídky a objednávky.

   

  Jednotka ultimateSAM je systémem pro disperzi atmosférické nebo tlakové páry, který je určen pro jednotnou a efektivní distribuci suché páry do jednotek pro úpravu vzduchu.
  Zkratka SAM znamená Short-Absorption Manifold (krátké absorpční rozvodné potrubí), jinými slovy, systém pro disperzi páry s krátkou absorpční vzdáleností nebo vzdáleností bez smáčení (dokonce kratší než 0,2 m).
  Je určena k zabudování pro „měření“ pro AHU/vedení, což zaručuje nízký tepelný zisk (max. 2 °C/4 °F) a velmi nízké vytváření kondenzátu.
  Všechny kovové části nainstalované v AHU/vedení jsou vyrobeny z oceli AISI 304, aby se zaručila hygiena a dlouhá provozní životnost.
  Charakteristiky zvlhčovacího systému ultimateSAM z něj činí dokonalé řešení pro všechny požadavky na zvlhčování v AHU/vedení, a poskytuje tak projektantům, firmám provádějícím instalaci a servisním pracovníkům nejlepší řešení. Široká řada produktů a výběr kapacit páry plus četná volitelná příslušenství činí tento systém ideálním pro používání při různých aplikacích včetně nemocnic, farmaceutického průmyslu, knihoven, muzeí, kanceláří, nákupních center, datových center, telekomunikací a mnoha dalších.

   

  Vytvořte si bezplatný účet a získejte přístup k *CAREL CPQ*.

 • Plus

  Energetická účinnost

  Maximální úspory energie. Izolované modely snižují ohřev vzduchu a kondenzaci.

  Přesnost

  Vhodné pro vysoce přesné zvlhčování díky rovnoměrné distribuci páry v klimatizačním zařízení/kanálu a ventilům s elektrickým ovládáním pro ještě přesnější modulaci.

  Hygiena a materiály

  Vyrobeno z materiálu AISI 304 s komponenty z PPS (Ryton s trvalou provozní teplotou 220 °C / 428 °F). Těsnění přicházející do styku s párou jsou vyrobena ze silikonu pro vysoké teploty (max. 150 °C / 300 °F) nebo z EPDM pro těsnění, která nejsou v kontaktu s párou.