Plynové parní zvlhčovače

Plynové parní zvlhčovače
 • Obecné charakteristiky

  Tento produkt je k dispozici v *CAREL CPQ*, nástroji pro dimenzování a výběr, který vám umožní nezávisle najít vhodné řešení CAREL, stáhnout si související dokumentaci, získat podporu a vytvářet nabídky a objednávky.

   

  Rozsáhlé zkušenosti společnosti CAREL v oblasti zvlhčování vedly k vývoji řady plynových zvlhčovačů gaSteam, které jsou k dispozici v modelech od 45 do 450 kg/h s teplotním rozsahem −40 °C až 45 °C. Řada gaSteam pracuje na zemní plyn nebo LPG a je vybavena sofistikovanou zabudovanou elektronickou řídicí jednotkou, která dokáže řídit také další typy plynu jednoduše nastavením řady kalibračních parametrů hořáku.
  Exkluzivní konstrukce výměníku tepla zajišťuje velmi vysokou účinnost (94-96 %) a snadnou údržbu. Je vyroben z nerezové oceli, což zaručuje dlouhodobou životnost dokonce i při těžkém provozu.
  Cenová mezera mezi plynem a elektřinou činí řadu gaSteam ideální volbou pro aplikace s vyšším zatížením, kde je pára vyžadována po mnoho hodin denně, což umožňuje roční úspory v tisících eur. Nepřetržitá modulace průtoku páry znamená, že zařízení je vhodné také pro přesné aplikace. Řada gaSteam dokáže pracovat s pitnou vodou z vodovodu nebo demineralizovanou vodou (R.O.). Zařízení, jehož instalace je snadná, je vybaveno spalovací komorou v uzavřenou skupinou s hořákem na předem namíchanou směs a plynovým ventilem s dvojitým mechanickým uzavíráním; navíc je vybaveno několika bezpečnostními zařízeními a dodává se s certifikací ETL a CE (vydanou TÜV-DVGW).

   

  Vytvořte si bezplatný účet a získejte přístup k *CAREL CPQ*.

 • Plus

  Výroba od 45 kg/h do 450 kg/h

  Návrh gaSteam zahrnuje širokou škálu výrobních kapacit (45–450 kg/h), které lze výrazně zvýšit zapojením až 20 jednotek do série.

  Provozní teplota od −40 °C do 45 °C

  gaSteam je k dispozici ve vnitřní a venkovní verzi, která je navržena tak, aby odolávala jak vysokým teplotám, tak zejména klimatickým podmínkám nebo prostředí, kde jsou teploty velmi nízké (−40T45 °C [−49T113 °F]).

  Vysoká účinnost (94–96 %)

  Exkluzivní konstrukce výměníku tepla zajišťuje vysokou účinnost (94–96 %) a snadnou údržbu. Je vyroben z nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost s jakoukoli napájecí vodou.

  Napájecí zdroj

  GaSteam lze napájet zemním plynem nebo LPG: plyn se volí přímo v softwaru pro kalibraci předsměšovacího hořáku. Pro přepínání plynu nejsou nutné žádné úpravy mechanických částí jednotky.

  Přesnost

  Systém gaSteam je vhodný pro přesné aplikace díky plynulé modulaci výkonu od 25 % (12,5 % u UG180 a UG300) do 100 % (což zajišťuje přesnost až +/−2 % kolem nastavené hodnoty).