Odporové zvlhčovače

Odporové zvlhčovače
 • Obecné charakteristiky

  Tento produkt je k dispozici v *CAREL CPQ*, nástroji pro dimenzování a výběr, který vám umožní nezávisle najít vhodné řešení CAREL, stáhnout si související dokumentaci, získat podporu a vytvářet nabídky a objednávky.

   

  Technologie zvlhčování vzduchu, která je v současné době na trhu, učinila značný krok vpřed díky vylepšené řadě vysoce přesných zvlhčovačů s topnými tělesy heaterSteam, které jsou k dispozici v modelech o výkonu 2 až 80 kg/h.
  Tento produkt byl vylepšen v každém ohledu od svých mechanických dílů až po novou elektronickou řídicí jednotku s grafickým rozhraním založeným na platformě c.pCO. Nové softwarové funkce činí řadu heaterSteam ještě spolehlivější a univerzálnější, a její rozsáhlá konektivita umožňuje hladkou komunikaci s jakýmkoliv systémem BMS. Tato vylepšení znamenají, že řada heaterSteam je ideálním řešením pro všechny high-tech aplikace.
  Jednotka heaterSteam Titanium, jediný zvlhčovač na světě s titanovými topnými tělesy, představuje vrchol této řady špičkových zvlhčovačů. Zvlhčovač heaterSteam Titanium vyniká nejen svou výkonností, pokud se týká přesnosti a nepřetržité modulace při regulaci vlhkosti, ale také tím, že dosahuje nebývalých úrovní spolehlivosti.
  Jednotka heaterSteam završuje řadu zvlhčovačů topných těles, když nabízí modulární a flexibilní řešení. Topná tělesa používaná na jednotce heaterSteam jsou navržena a vyvinuta tak, aby fungovala i tehdy, když charakteristiky dodávané vody nelze kontrolovat nebo se v průběhu času mění: spolehlivé a univerzální řešení.

   

  Vytvořte si bezplatný účet a získejte přístup k *CAREL CPQ*.

 • Plus

  Nová řada heaterSteam, která využívá prvky nejnovější generace elektronických řídicích jednotek společnosti Carel, představuje nejnovější krok ve vývoji zvlhčovačů s topnými tělesy, pokud se týká výkonu, spolehlivosti a univerzálnosti.

  • Mimořádně odolná topná tělesa z titanu nebo slitiny Incoloy®
  • Výjimečný výkon: rozsah ±1 % kolem nastaveného bodu relativní vlhkosti
  • Univerzálnost: tato jednotka funguje s jakýmkoliv typem vody