CAREL Electronic (Suzhou)

 

Společnost CAREL Electronic (Suzhou) Co., Ltd. byla založena v roce 2005, a sídlí ve městě Suzhou, přibližně 80 km od Šanghaje a 130 km od mezinárodního letiště Pudong. Továrna CAREL Suzhou je podnikem typu WFOE (podnik s plným vlastnictvím v zahraničí) kontrolovaným ze 100 % společností CAREL INDUSTRIES S.p.A. (ústředím CAREL).

Čína je jedním z nejpřitažlivějších trhů s růstem HDP 10 %, a mnoho z hlavních OEM společnosti z Evropy, USA atd. rozšiřují své operace v Číně, což činí výrobní provoz poskytující služby pro východoasijský trh důležitým řídicím centrem pro společnost. Navíc to umožňuje přímý prodej výrobků na místním trhu za konkurenceschopné ceny tím, že není třeba platit cla a náklady na dovoz, a samozřejmě se zkracuje dodavatelský řetězec. 

Provozy společnosti CAREL po celém světě jsou totožné, protože používají stejné procesy a standardy kvality, což znamená, že výrobky CAREL vyráběné v továrně v Suzhou mají stejnou úroveň kvality a spolehlivosti, jako výrobky vyráběné společností CAREL INDUSTRIES S.p.A.

Ve snaze o posílení výroby pro čínský trh a konsolidaci působení skupiny v asijsko-pacifickém regionu byl v roce 2019 slavnostně otevřen nový závod.
Významná část tohoto nového komplexu o rozloze 15 000 metrů čtverečních je určena pro výzkum a vývoj, který představuje skutečnou dokonalost společnosti CAREL Electronic Suzhou, která se prostřednictvím své inovativní laboratoře zaměřuje na vývoj nových technologií.

Pobočka Suzhou byla založena a působí přesně stejným způsobem, jako ústředí v Brugine v Itálii. Model CAREL, zaměření na zákazníka, technologické inovace, vynikající spolehlivost výrobků, servis a respektování životního prostředí, to vše představuje pro založení a působení všech výrobních provozů CAREL v zahraničí. 

Přidaná hodnota tohoto provozu v Číně pochází také z konsolidace silného týmu, který zůstává neměnný po několik let.

Během 2006 vydala jedna světová přední certifikační organizace pro CAREL Electronic (Suzhou) Co Ltd. certifikaci ISO 9001:2000. Tato certifikace vydaná po pouze jediném auditu potvrzuje, že procesy v našem čínském provozu splňují požadavky na postupy ISO pro výrobu výrobků CAREL.

Výrobky vyráběné ve společnosti CAREL Electronic (Suzhou) splňují normy RoHS, které zakazují používání nebezpečných látek, jako je například kadmium a olovo, v členských státech Evropské unie.

Postupy používané v tomto provozu jsou stejné jako ty, realizované společností CAREL INDUSTRIES S.p.A., s pracovníky, kteří absolvují školení v ústředí společnosti CAREL v Itálii. Podobně, výrobní procesy odrážejí postupy prováděné ústředím CAREL: stejné výrobní metody, postupy ověřování a dokonce i stejné typy SMD a zkušební zařízení bylo přeneseno z ústředí.