CAREL Ibérica

 

Společnost CAREL Controls Ibérica je pobočka CAREL Industries poskytující služby ve Španělsku a Portugalsku. Společnost, která byla vytvořena v roce 1979 jako ATROL, S.A., se zabývá prodejem a distribucí dílů a systémů pro ovládání klimatizace, chlazení a zvlhčování. 

V roce 1986 společnost začala spolupracovat se společností CAREL jako distributor jejích výrobků pro Španělsko, a později na konci roku 2006 vstoupila do skupiny CAREL jako pobočka pro Španělsko a Portugalsko.

Společnost CAREL Controls Ibérica má své sídlo v moderní budově vybavené obchodem o ploše 700 metrů čtverečních, 400 čtverečními metry kanceláří a 150 metry čtverečními školicích místností uspořádanými na 3 podlažích umístěných v průmyslovém areálu „Polígono Industrial del Plà“ ve městě Sant Feliu de Llobregat, 11 km od Barcelony. 

Prodejní kancelář je umístěna také v Madridu. 

Více než 30 let zkušeností a tým 20 osob umožňuje společnosti nabízet nejlepší řešení v oblasti adiabatického a izotermického zvlhčování, od výpočtu až po uvedení do provozu a poprodejní služby, i návrhy a implementaci řídicích systémů jak pro chlazení, tak pro klimatizaci.