Řešení softwaru chlazení NA

Řešení softwaru chlazení NA
  • Obecné charakteristiky

    Společnost CAREL již více než 25 let navrhuje a vyrábí elektronické řídicí jednotky a systémy dálkového řízení pro aplikace v oblasti chlazení a klimatizace. Kvalita a inovace výrobků společnosti CAREL z ni udělaly jednu z předních společností v průmyslu na celém světě Hlavní zákazníci společnosti CAREL jsou výrobci (OEM) a firmy provádějící instalace zásobované rozsáhlou sítí poboček a distributorů přítomných v mnoha různých zemích po celém světě. Maloobchodní řešení CAREL jsou nejnovějším návrhem optimalizovaného řízení jednotek klimatizace a chlazení ve velkých maloobchodních strukturách. Maloobchodní řešení CAREL umožňují používání pokročilých systémů kontroly a dálkového řízení s efektivními úsporami nákladů na údržbu systému. To znamená snížení provozních nákladů a zjednodušené řízení hygienických postupů (HACCP).

  • Plus

    • Úspory energie: naše řešení pro komerční chlazení umožňují úspory energie až do jedné čtvrtiny roční spotřeby.
    • Dálková údržba: systémy chlazení a klimatizace pod kontrolou pomocí našich kontrolních a monitorovacích systémů. V případě poruch obdržíte zprávu faxem nebo SMS zprávu na váš mobilní telefon, nebo alternativně můžete váš systém zkontrolovat na internetu.
    • HACCP: široká řada elektronických řídicích jednotek CAREL zjednodušuje postupy požadované pro přizpůsobení systémů platným předpisům pro bezpečnost a hygienu potravin.