MPXone - naprostá konektivita a vysoká účinnost pro sdružené vitríny

 

Nový regulátor, který je převratem v provozu chladicích jednotek používaných v supermarketech, představuje zavedení bezdrátového připojení v kombinaci s výhodami plynulé modulace.

 

Hlavní VÝHODY:

Konektivita jako standard

Připojení k síti prostřednictvím integrovaných sériových portů BMS a Fieldbus pro připojení do systému dozoru supermarketů a správy lokálních sítí mezi skupinami skříní. Bezdrátové připojení přes NFC a Bluetooth přináší revoluci v interakci s chladícími jednotkami prostřednictvím mobilních zařízení.

 

Vysoká účinnost

Zajišťuje řízení modulovaných zátěží a integraci pomocí sériového připojení nejinovativnějších zařízení pro úsporu energie, jako jsou plynule řízené ventilátory a ohřívače proti orosení, a možnost ovládání externího driveru unipolárního elektronického rozšiřovacího ventilu.

 

Nová uživatelská zkušenost

Zjednodušené praktické užívání díky specializované podpoře APP a cloudu. Tato architektura znamená, že obsah, jako jsou konfigurace parametrů a dokumentace, uživatelské profily a související úrovně přístupu, mohou být synchronizovány, což zaručuje rychlé uvedení do provozu.

 

 

APPLICA je inovativní aplikace CAREL pro smartphony, která zjednodušuje interakci s MPXone, přesunuje uživatelské rozhraní z displeje na mobilní zařízení.

Potenciál, pokud jde o grafiku a novou architekturu, zajišťuje:

  • rychlejší zprovoznění a údržbu;
  • snadnou interpretaci provozních podmínek vitríny;
  • aktualizované dokumentace a seznamy oficiálních parametrů pro konfiguraci k dispozici kdykoliv.

 

 

Na stránku produktu