µRack, řízení CAREL pro kondenzační jednotky a malá chladící zařízení

µRack byl kompletně přepracován, aby byl schopný nabídnout veškeré výhody poslední generace konektivity. Díky integrovanému rozhraní Bluetooth a NFC je možná komunikace přes Applica app, což dělá nastavení snadnější a intuitivnější.

µRack nabízí všechny funkce pro optimální řízení jednotky: intuitivní počáteční nastavení a nastavení základních parametrů pomocí průvodce bude později doplněno o pokročilé funkce. K dispozici jsou režimy pro úsporu energie (plovoucí kondenzační a sací tlak), obecné funkce které může uživatel nastavit pro všestranné použití řízení a ochrana kompresoru před nasátím kapaliny.

 

Otázky nebo pochybnosti o µRack? Zde jsou odpovědi

Aplikace a modely

Co jsou hlavní aplikace, které µRack podporuje?

µRack je vhodný pro řízení kondenzačních jednotek a malých chladících zařízení s tredičními chladivy.

Je možné řídit pouze kondenzační nabo sací část zařízení?

µRack umožňuje řídit sání i kondenzaci společně nebo nezávisle s volbou pouze sání nebo pouze kondenzace.

Kolik modelů obsahuje řada µRack?

Řada obsahuje 3 modely: jeden pro instalaci do panelu a dva s instalací na DIN lištu s vestavěným nebo vzdáleným displejem.

Jaké je pro µRack dostupné příslušenství?

Regulátor je kompatibilní s teplotními a tlakovými čidly CAREL a jejich příslušenstvím (sady kabelů) pro usnadnění instalace.

Konfigurovatelnost

Může µRack řídit dva okruhy na sání?

Ano, µRack umožňuje řídit dva okruhy na sání s nezávislými setpointy a alarmy.

Kolik je možné konfigurovat kompresorů a ventilátorů?

Řízení µRack  podporuje až 4 kompresory na prvním okruhu a 2 kompresory na druhém a může řídit až 4 ventilátory. (Před nastavením požadované funkce zkontrolujte, zda je dostatečný počet vstupů/výstupů.)

Může µRack ovládat modulovaná zařízení?

Ano, jeden modulovaný kompresor na okruhu (0 - 10 V frekvenční měnič, stupně, PWM) a EC ventilátory signálem 0 - 10 V. (Před nastavením požadované funkce zkontrolujte, zda je dostatečný počet vstupů/výstupů.)

Jsou k dispozici funkce pro úsporu energie?

Ano, µRack může řídit plovoucí kondenzaci podle čidla venkovní teploty a plovoucí sání v kombinaci s dozorovými systémy CAREL.

Konektivita

Jaké jsou úrovně konektivity µRack?

Jsou integrovány nejpokročilejší úrovně lokálního připojení. K dispozici je NFC a Bluetooth pro usnadnění konfigurace přes mobilní zařízení (telefon nebo tablet), stejně jako integrovaný MBS port (RS485) který umožňuje připojení k lokálnímu dozoru a umožňuje vzdálenou správu.

Je NFC a Bluetooth dostupné v celé řadě regulátorů µRack?

Ano, k dispozici je i varianta pouze s NFC bez Bluetooth jako alternativa pro verzi do panelu a Medium.

Jsou k dispozici vlastní aplikace pro správu řízení µRack control přes jeho možnosti konektivity?

Ano, APPLICA Mobile, která používá NFC nebo Bluetooth, a APPLICA Desktop, která používá BMS port. Obě aplikace umožňují konfiguraci parametrů a update software vypadající stejně, jako pro ostagtní produkty CAREL. Tyto aplikace rovněž usnadňují uvádění do provozu a technickou podporu s online grafy a jednotýdenním záznamem dat.

 

Objasnili jsme vám všechny dotazy?
Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se.

Notice pursuant to article 13 of Regulation (EU) 2016/679. The data provided by completing this information request form will be processed in paper form and electronically. Your data will be used solely to respond to your specific requests and to subscribe to the newsletter; consequently, the data that you provide will be used to send information and advertising material or for commercial communications regarding new products or updates and news on existing products. Your data will not be communicated or disclosed to third parties. The data controller is Carel Industries S.p.A., which can be contacted in order to exercise the rights referred to in articles 15 to 22 of Regulation (EU) 2016/679. To view the complete statement, go to: legal notice

I declare that I have read and understood the notice as per article 13 of Regulation (EU) 2016/679 and I authorise the processing of my personal data.